Titulkový obrázek
 

Zboží a služby

DONUM – katolické knihkupectví a prodejnu církevních potřeb jsme otevírali v říjnu 1991 a navázali jsme tak na řadu nově vznikajících firem.

Základem našeho sortimentu jsou knihy. Nabízíme komplexní produkci našich českých katolických nakladatelů. Neméně důležitou součástí naší nabídky jsou církevní potřeby. Zajišťujeme pro farnosti veškeré zboží potřebné pro provoz kostelů. Jsou to především mešní vína, hostie, svíce, svícny, kalichy, obětní misky, pateny, burzy, celebrační soupravy atd. Též zajišťujeme zlacení všech těchto celebračních potřeb a jejich případné opravy.

Velmi důležitou složkou našeho prodeje jsou devocionálie. Především křížky, medailky, řetízky, kropenky, obrázky s křesťanským námětem, růžence skleněné i dřevěné. Dále nabízíme vážnou hudbu se zaměřením na liturgickou hudbu, křesťanský folk, rock, meditativní hudbu.

Součástí naší nabídky jsou i paramenta a sice ornáty, štoly, alby, rochety, tuniky, pluviály, kněžské košile, dalmatiky, antipendia, vela a další. Pro výuku náboženství jsou u nás k dostání učebnice náboženství, metodické příručky a pracovní listy.

A samozřejmě nemůže chybět dárkové zboží, kterého je u nás vždy zapotřebí. Především ikony, sošky svatých, DVD s křesťanským zaměřením, betlémy, plastiky, přání, pohlednice a další suvenýry. A pro náročnější zákazníky máme i originály z oblasti křesťanského umění v podobě obrazů, plastik, dřevořezeb, kovářských prací apod.

Přijďte, rádi Vás obsloužíme. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Co u nás najdete